| waXonwaXoff a întrebat:

Am facut o prezentare cu power point 2010(Microsoft Office Pack 2010) si a m pus-o pe cd si vreau sa o duc la scoala sa o prezint dar am o intrebare.La scoala este instalat in calculatoare power point 2007, va merge deci sa rulez 2010 cu unu de 2007? sau simplu : va merge?

3 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Evident ca merge! Numai daca aveama 2003 nu va merge

| alecx4music a răspuns:

Ca sa fi sigur ca iti merge, poti sa ii dai save as power point 97-2003 presentation. Si eu cred ca merge, pentru ca si 2007 foloseste extensia. docx. Pentru orice eventualitate, salveazo si in format 97-2003. Succes la prezentare!

| IrimieRaluca a răspuns:

Sunt multe sanse sa nu mearga. De exemplu docx nu merge daca nu ai un programel pe langa office 2003. Si ma indoiesc sa fie asa ceva prin scoli. Bafta!