| anonim_4396 a întrebat:

Am fost in excursie si cineva mi-a schimbat cifrul la valiza si nu o mai pot deschide! Cum as putea sa o deschid? (fara sa o stric)

3 răspunsuri:
| princessmary a răspuns:

Nu stiu, incearca si tu toate posibilitatile, cred ca nu se poate asta, incerca si tu cant nu ai ce face pune si ntu la inamplare niste numere, si ca a nu le repeti scrie toate numerele care leai folosit pe o foaie, ia vezi nu ii 0000

| BuLLetBtwin a răspuns:

Cand ai cumparat valiza ti-a dat instructiuni (banuiesc )pe ele trebuie sa scrie cum se reseteaza cifrul. Sper a iti mearga
plz fundita big grinbig grinbig grin

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Încerci numerele pe rând, 111și așa mai departe, până dai de cifru.