| vikloth a întrebat:

Am instalat un antivirus mai vechi in pc. iar cand vreau sa-l sterg imi da eroare. l-am dezinstalat si din control panael, dar a ramas un singur fisier care nu poate fii sters. cum pot sa fac sa-l sterg?

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Foloseste unlocker1. 8. 8 il gasesti pe net e free sau intrerupe-i procesul din managerul de activitati si-l stergi

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

CUM STERGI UN FOLDER SAU UN FISIER CARE NU SE STERGE
Intra in Safe Mode cu tasta F8 si sterge-l de acolo! Daca nu merge descarca de aici Unlocker http://unlocker.ro.malavida.com/d913-descarcare-gratuita-windows Unlocker este un program de calculator folosit pentru a elimina fisiere.
Unlocker elimina fisierele blocate sau fisierele ce nu se pot elimina.
Unlocker detecteaza si elibereaza de aplicatiile si procesele ce blocheaza un fisier pe care vrem sa îl eliminam.
Cu Unlocker putem elimina orice tip de fisier aflat în uz, blocat de un virus sau de oricare alta aplicatie.
Unlocker este foarte util atunci când vrem sa eliminam manual fisiere infectate de virusi.
APOI! fa o devirusare ca aici http://www.tpu.ro/......mi-schimb/ vezi raspunsul meu! Si ai scapat de probelme! Bafta!

| Kayle a răspuns:

Asa am patit si eu si nici acum nu-l pot scoate dar l-am oprit.