| Gheorghie_Ovidu_1993 a întrebat:

Am internet de la digi internet prin firbra optica http://www.rcs-rds.ro/....../fiberlink ( si normal trebuia sa vina de plata 150 lei dar a venit de plata dupa 2 luni de cand am netul d la ei 300 lei :( ajutor nu intteleg dc a venit asa d plata

1 răspuns:
| Raduku_Criss_Msc_1992 a răspuns:

Internetul de obicei vine impreuna cu telefonul si televiziunea, tu ai doar internet? M-ar mira sa iti vina peste, ar trebui sa suni la ei si sa le rupi capu daca tia umflat factura: 0356400401