| waXonwaXoff a întrebat:

Am intrat mai devreme pe youtube si mi-a zis ca am fost ales sa castig nu stiu ce premii si trebuia sa aleg 2 cadouri(iphone si iped). Am facut un test IQ si a zis sa trimit mesaj cu nu stiu ce text la un nr dupa ce am introdus nr meu de tel.Scria in dreptul cadourilor ca mai sunt doar 4. E adevarat/? Costul e de 3 euro + TVA.
Linkul:http://www.ro.mundome.com/lp/359/thanks?nopin=1&

8 răspunsuri:
| waXonwaXoff explică:

Anonim nu am dat mesajul trebuia sa ma consult cu alti romanilaughing
doar am scris nr meu atat, nu-s asa de prost si pentru cultura ta genrela cea mai involuata din punct de vedere intelectual este Africa(de unde vii tu).

| teodor10 a răspuns:

Mare facatura, ceva in stilu "Felicitari esti vizitatorul cu nr 9999999" laughing laughing ignora

| WhiteProud95 a răspuns:

Vrajeala ieftina. Nu crede in promotiile alea ca iti iei teapa.am un prieten care a trimis si a primit ca pentru a merge mai departe trebuie sa mai dea euro si tot asa pana si-a dat seama de clapa care i-a fost trasa si nu a mai trimis. faci cum crezi eu ti-am dat un sfat. dar niciodata sa nu ai incredere in vrajelile astea ca lumea ii cum ii happy

| MEMO a răspuns:

Frate asteas prosti.
Deci crede-ma pentru ca si eu mi-am scris numarul pe net si a trbuit sa arunc cartela pentr-u ca imi lua mereu credit sad.
Asteas un fel de capcane ca sa le dai numarul, ai pierdut 5 euro degeaba.
Am sunat la informati si mi-a zis sa nu-mi mai bag niciodata nr pe net.
Ai sa vezi ca si tie o sati ia din credit sad

| LauraLl a răspuns:

Nu nu e adevarat.sa nu trimiti este doar o farsa! o prostie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce prost esti ai luat teapaalaughing chiar asa?laughing nici in 2011 nu se schimba romaniilaughing ce pot sa zic, teapa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| Michelle_5585 a răspuns:

Teapalaughing