| Def a întrebat:

Am laptop dell inspiron n5030 si nu gasesc driver de wirelessstraight face Cine ma ajuta si pe mine dau funda garantat:*

Răspuns Câştigător
| JaJe a răspuns:

Driverele laptop-ului Dell Inspiron n5030 le gasesti pe site-ul producatorului bineinteles, adica aici:

http://support.dell.com/......index.aspx

Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| baiatuucupizzza a răspuns:

Daca nu iti merge cu siteul acela atunci da-mi un mesaj si ti-l dau eu ca eu l-am luat de pe site-ul oficial si nu mi-a mers si am gasit pe google si imi merge acumbig grin

| dany_2098 a răspuns:

Pai si eu am Acer si nici eu n-am folosit wirelessul si nici blututu si il am in spaniola ai vreo idee

| Tibi_9863 a răspuns:

Vezi ca sunt programe care iti cauta singure driverul cel mai compatibil la ora actuala da acum chiar am uitat cum ii zice sorry cauta pe google program care gaseste drivere descarca-l si isi face treaba aproape singur