| elisey70 a întrebat:

Am lasat telefonul la incarcat si cineva a incercat de prea mult ori parola(cred eu),si acum imi cere contul si parola de google si nu mai stiu nici numele contului nici parola,am dat la google sa resetez parola,am resetat, si dupa am incercat la telefon, si zicea "nume de utilizator sau parola nevalide".Ce sa fac va rog ajutati-ma dau funda!

1 răspuns:
| ShockWaver a răspuns:

Doar dacă îl duci tu la reparat sau intri în modul ClockRecovery și ștergi tot din el, ajungi la setările din fabrică.În ClockMode ajungi apăsând butonul de Lock și cel Principal ( Menu ). Dacă nu merge, prima variantă.