| Radumpp a întrebat:

Am luat un windows vista virtual gratuit pentru Microsoft virtual pc 2007, cand il aprind sa intru in sistemul virtual imi cere sa bag parola si nu mi-a dat nici-o parola cand l-am descarcat, imi scrie acola la parola uitata: Password1 si cand o bag nu merge scrie parola incorecta, ma poate ajuta cineva, dau funda!

1 răspuns:
| Tibyarad a răspuns:

Pai cand te-ai inregistrat ai intrat intr-un cont msn,scrie acolo userul si parola de la contul msn, merge cred ca si cel de gmail sau facebook.
Incearca si eu am intampinat aceasta problema, trebuie sa iti mearga