| DeeA_6936 a întrebat:

Am lucrat in comert apartinand de OCL Resita.In timpul scolii profesionale am facut practica primind bursa.Va rog sa imi spuneti de unde pot procura actele privind practica mea in comert.Multumesc!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De la scoala profesionala, acolo se tinea si evidenta practicii, din cate imi amintesc trebuia sa duci la scoala o adeverinta de la locul practicii. Succes si numai bine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Printr-o cerere de eliberare privind practica efectuată la școala profesională pe care ai urmat-o!
Succes.
Pa, pa.