| anutza16 a întrebat:

Am lungimea parului de 30 de cm si as vrea sa imi fac o peruca din el... Unde as putea sa apelez ca sa o execut? Si daca se poate si un pret orientativ. Va multumesc.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc vrei o peruca.:O

| QAkkyQ a răspuns:

Dc vrei sa faci asta? naai bani? oameni fara mintelaughing...scz dar e o intrebaree.si in+ nu cred ca ezista fiindca toate perucile nu sunt din par adevarat decat din sarma asemanatoare cu parul si nu cred ca se va face...tongue

| R_9329 a răspuns:

La salon.
Cam 2-3 milioane :].
Funda?

| anutza16 explică:

Sendy peruca este pentru mine deoarece din motive de sanatate am nevoie... mersi oricum