| bornthisway1 a întrebat:

Am net pe mobil, pot sa bag poze de pe telefonul mobil pe facebook?

5 răspunsuri:
| LoloSkate a răspuns:

Pai trebuie sa ai usb si iti pui acasa pe calculator dar daca vrei sa iti bagi pozele direct pe facebook de pe tel iti zic eu ce trebuie sa faci in mesaj. iti trimit acum! fundita?

| αʟεх a răspuns:

Da. cu siguranta poti

| ThatsMethod a răspuns:

Pai, daca ati merge acea aplicatie, SIGUR CA POTI!

| DeXx a răspuns:

Da merge fi sigur. Inceraca sa vezi k merge. Funda?

| StratonLuci a răspuns:

Depinde ce telon ai daca ai iphone sau ceva de genu da intri pe facebook dai pe profilul tau te duci la poze si o sa ai in dreapta sus un + dai pe el si de acolo e simplu