| NowForYou000 a întrebat:

Am nevoie de 5000 de voturi in 2 saptamani pentru un site. Spuneti-mi si mie ce sa fac. Nu am nicio idee despre cum as putea sa strang atat de multe. Va pot ajuta si eu daca aveti nevoie. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai suor este, folosindu-ti prietenii de pe FB si rugandu-i ca la randul lor sa transmita inviuattia tuturor prietenilor din lista lor de prieteni.
In felul asta, se multiplica exponential, daca subscriu cu totii...