| Albinuța767 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Am cont Instagram și mi-am dat reset că să șterg toate datele mi sa șters și contul. Nu îmi amintesc parola și azi mi-am făcut altul că sa vad daca celălalt apare și este acolo dar nu mă pot conecta. Când pe logare Facebook apare contul cel făcut de astăzi. Ce sa fac?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai foloseste-te de contul nou pentru a vedea numele de utilizator al contului vechi si dupa aia cand vrei sa te loghezi pui numele vechi si dupa aia dai la "ai uitat datele de conectare" sau ceva de genul. Dupa aia cu ajutorul adresei de mail iti vei putea reseta parola la contul vechi