| FeFy` a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor. Am un id care i-am uitat parola, eu stiu sa raspund la intrebarile alea care ti le da, si stiu si codul postal, data nasterii, doar ca mie imi trebuie alt email si nu mai stiu acel email. Cum pot afla altfel? Va rog mult ca am urgent de acel id. Va dau funda. Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| raresh_5041 a răspuns:

Altfel nu ai cum.nu poti sa iti afli id-ul decat daca raspunzi la intrebarile pe care ti le da(pe care le-ai ales).dar daca ai completat cu alt email incerca sa til amintesti.bafta

1 răspuns:
| FeFy` explică:

Da stiu raspunsul la intrebari, doar ca nu mai stiu email-ul. uff.