| XxThoumaxXAndyXx a întrebat:

Am o imprimanta Canon si nu vad butonul de Copy.Credeti ca poate fi acel = intors?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Egalul intors probabil se refera la culoarea pe care vrei sa o aiba filele pe care le imprimi. Eu am doua butoane de alea cu egal intors, (unul alb-negru, si unu colorat) Daaaar, ca sa copii eu am un buton pe care scrie scan. Pune foaia in scanatoru ala, si apasa pe scan (si eu am tot cannon),. Daca vrei sa scoti ceva din pc, e altfel. Te duci la fisier (poza, document) si dai print. de acolo se descurca ea, si te si mai intreaba daca nu vrei sa scoti mai multewinking Sucees big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai pentru ce happy
Si multumesc mult pentru funda.
Sa ma anunti daca merge.winking

| XxThoumaxXAndyXx explică:

Multumeschappywinking.