| anonim_4396 a întrebat:

Am o imprimanta hp officejet g85 si nu reusesc sa o instalez. stie vre-unu` cam ce si cum... poate ma puteti ajuta prin team viewer... daca da, add biutzette26. sigh Funda si tot ce trebuiestraight face

2 răspunsuri:
| Weeedha a răspuns:

[-x nu a mers. nu accepta windows-ul straight face

| Yusuke16 a răspuns:

La imprimanta trebuie sa fi primit niste carti si un CD, trebuie sa instalezi Cd apoi te ocupi de imprimanta, daca nu ai Cd sau pc nu citeste Cd, downloandeaza driverul de pe net, sau cauta pe google pasi care trebuie urmati pentru a o instala...