| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

Am o intrebare pentru cei priceputi la asa ceva. Deci daca vreau sa fac un link iar la accesarea acestuia sa se descarce un fisier automat, cum fac?
Adica un link cu autodownload, nu stiu daca am zis bine.:p Nu-mi ziceti ca nu exista ca nu va cred. laughing funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident ca se poate dar sunt sigur ca vrei ca un utilizator ce intra in pagina respectiva, poate pe facebook-ul tau de exemplu, sa i se descarce in mod invizibil un troian, un virus ori alte programe malitioase unui vizitator.
Si asa sunt destui naivi nu le mai face si tu rau.

1 răspuns:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT explică:

@Critical chiar daca as afla si aflu chiar si fara ajutorul vostru, o sa-l folosec doar in scopuri personale si nu pentru a face rau nimanui. Chiar nu ma intereseaza parolele altcuiva pentru ca n-am ce face cu ele iar daca e sa fac un bine il fac. Nu as pune niciodata un astfel de link intr-un loc unde l-ar accesa altii decat cei pe care vreau sa-i hackuiesc. Hacking-ul nu inseamna intotdeauna ceva rau. Cum vrei sa invat daca nu incerc? :p
Oricum cine imi zice ii dau fundă+ vot. happy