| ExtremeYoyo a întrebat:

Am o intrebare pentru tema de la romana, iar mama nu ma lasa daca nu rezolv un exercitiu.
Zice asa: Scrie o formula matematica prin care sa exprimi destinul omului...Doamna profesoara de romana mi-a spus ca nu este aceea cu destinul=fericire+noroc + etc...
Este ceva cu cifre...Multumesc daca ma ajutati!

1 răspuns:
| RockAddicted a răspuns:

Orice numar la puterea a doua da un numar mai mare, asa si viata traita da un rezultat mare, experiente mai intense si alte chestii. Nu stiu am facut-o asa daca vrei scrie asta daca nu nulaughing