| andrei1121 a întrebat:

Am o intrebare si nu stiu ce sa fac sambata asta vreau sa-mi iau si eu o consola dar nu stiu de care ce e mai bun un playstation 3 sau un xbox360

Răspuns Câştigător
| baciumarian a răspuns:

Tias recomada xbox 360 dar jocurile originale sunt peste 50 de euro stiu ca are un prieten la playstation 3 sunt mai ieftine dar nu e asa bun ca xbox 360

4 răspunsuri:
| andrei1121 explică:

Multumesc la toti de raspunsurile voastre asa o sa fac daca asi putea vasi da funda la toti dar nu pot asa-i dau primului

| kristy10 a răspuns:

Xbox 360 cu senzor kinect dala si e f tare D:

| Remus12 a răspuns:

Xbox 360 e foarte bun si eu ti l-as recomanda numa ca intr-adevar jocurile is scumpe si numa originalele merg dar daca vrei ti-ai putea lua si ps3 dar eu ti-as sugera sa iei xbox 360

| YoYoxD a răspuns:

XBox 360 pentru. k poti pirata jocurile pe cand la PS3 trebuie` sa le cumperi si sunt scumpe mai ales astea mai noi... deci ia`ti un XBox 360