| Catalyn94 a întrebat:

Am o problema cu mesul nu imi apare poza nimanui nici macar poza mea, am reinstalat mesul si nimic sad
Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| annakarenina a răspuns:

Orice messenger ai avea nu iti va mai merge, este un virus, in care nu se mai vad pozele de la avatar, dar nu iti afecteaza restul calculatorului.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da domnule, instaleaza yahoo messenger 2011, sa traiti.

| DeniiiD a răspuns:

Eeee. E criza de avatare cum am mai zis laughing. Singura solutie e sa-ti instalezi mess11 (eu l-am instalat dar nu mi-a placut cum a mers si mi-am reinstalat 10 ). E problema de la Yahoo happy

| PetroKida a răspuns:

Si la mine se intampla acelasi lucru :-