| ionutz_7222 a întrebat:

Am o problema cu mozila FireFox intru an el si cand vreau sa ma uit pe yutube tot imi cere Adobe Flash Player 10.1.102.64 sal downlandez l-am downlandat ma uit putin si daca anchid pc sil aprind tot imi Adobe Flash Player 10.1.102.64cere de ce FUNDA/?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai nu este de ajuns doar sa-l downloadezi! Mai trebuie sa il si instalezi! De aceea iti arata mereu ca iti trebuie! Instaleaza-l! Dublu Clik pe iconita din download si instal!

| NoKidding a răspuns:

Pentru ca nu stii sa scrii corect nici propria limba. Ce aveti fratilor? Cu cine faceti gramatica Limbii Romane? D'aia nici Youtube'u ala nu iti mai merge.

| Malasuerte94 a răspuns:

Incearca sa instalezi stoch flash player e cam acelasi lucru... il gasesti pe adobe.com la download
si vezi daca e activat pluginu