| Melody a întrebat:

Am o problema cu youtube-ul (alta!) De ce daca incarc un video de 7 minute, dupa ce incarcarea este finalizata si dau sa ruleze filmuletul, acesta are doar 3 SECUNDE? Am incercat mai multe fisiere, in diferite formate video, diferite marimi, pe mai multe calculatoare, pe mai multe conturi, la diferite ore si problema persista. S-a prostit youtube-ul de tot? Voi ati patit asa ceva? Aveti vreo idee ce pot sa fac? Devine foarte frustrant...

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Da-mi exemplu de un link de 3 secunde de pe youtube care la tine nu merge! Sau poate nu am inteles eu bine! Incarci tu un film propriu pe youtube de 7 minute si dupa ce se incarca nu vezi decat 3 secunde? Cati mega are filmul pe care il incarci pe youtube?

neluL
| neluL a răspuns:

Imi pare bine daca ai rezolvat problema! BY! BY!

| Melody explică:

Da, @neluL, clipul mea avea 7 minute iar pe youtube nu vedeam decat 3 secunde. Dar s-a rezolvat, era de la ei, le-am dat Report si acum merge normal din nou. Thanx anyway.