| DataScience a întrebat:

Am o problema de cativa ani...si acum a inceput sa ma enerveze.Cand pornesc calculatorul si intra in desktop trebuie sa mai astept vreo 5 minute ca sa pot sa conectez RDS-ul(cand am reformatat calculatorul mi-a mers mai repede, apoi iar a mers greu si nu am instalat decat 1 joc mic si cateva programe:mess, CClener...etc.). nu inteleg de ce face asta, netul e prin fibra optica. Aveti vreo solutie? Primul raspuns care ma ajuta dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Andra_3863 a răspuns:

Daca ai imprimanta,aceasta contine foarte multe programe,programele,programute,etc.
Asa mi-a facut si mie,pana m`am suparat si nu am mai instalat programele alea. big grin si merge foarte bine imprimanta, slava domnului laughing, iar conectarea la RDS poate fi facuta imediat happy