| SorinDumitru a întrebat:

Am o problema la tastatura pe care am cumparat-o acum 2 luni. Parca a luat-o razna. Nu mai merg toate tastele, iar cele care mai merg executa alte comenzi. de exemplu : apasa pe CAPS LOCK si mi se aprinde Outlook Express, apas pe enter si se aprinde beculetul "num lock", apas pe ALT si Pc-ul intra in stand-by.

Ce poate sa aiba? Tastatura veche merge bine.

Răspuns Câştigător
| TheExpert01 a răspuns:

Nu sunt sigur ce poate sa aiba dar mai bine las-o ca zapacesti si calculatoru si te zapacesti si pe tine ori foloseste-o pe cealalta ori i-ati altaaa

3 răspunsuri:
| 13 a răspuns:

E tastatura defecta. Duo la magaziunu de la care ai cumparat-o, cu bunu si cutia in care a venit si o sa tio schimbe

| DeNySsA_4699 a răspuns:

Poate e de vina si calcu, de exemplu eu am laptop si nu-mi citeste orce tastatura

| HottyGirl a răspuns:

Pai daca ai tastura din alta tara e diferita...