| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema... mi-am facut mai de mult un cont FB, doar ca pe atunci aveam setat prietenii sa mi vad doar eu. si nu am mai intrat de mult pe contul ala. iar acum mi-am facut un alt cont. oare pot sa vad prietenii ce i am setat sa nu i vada nimeni de pe celalalt Fb? (nu mai stiu parola de la primul cont si nu am cum sa intru).

5 răspunsuri:
| wrath007 a răspuns:

Pai incearca sa vb cu aia de la facebook

| radupopa a răspuns:

Nu, nu poti, deoarece acele informatii sunt legate strict de contul vechi. Poti incerca daca stii mailul, sa iti recuperzi parola de la primul cont si sa il accesezi sau daca e privat nu poti nici cu mailul asa stiu eu. Funda? laughing

| AnonimWho a răspuns:

Pai daca primul cont de fb e privat nu poti

| Danyela24 a răspuns:

Nu,nu este posibil. Daca vrei sa ai aceeasi prieteni ca cei de pe celalalt cont poti sa le trimiti cerere de pe noul cont sau poti sa ii anunti ca ti-ai facut altul si iti vor da ei cerere.
Sper ca te-am ajutat!

| BiancaIM a răspuns:

Nu, nu poti, deoarece acele informatii sunt legate strict de contul vechi. Poti incerca daca stii mailul, sa iti recuperzi parola de la primul cont si sa il accesezi.