| anabananana a întrebat:

Am o stare de spirit proasta ce pot face?

Răspuns Câştigător
| stoica_5584 a răspuns:

Asculta o muzica care te face sa te simti mai bine.

8 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Trebuie neaparat sa stai de vorba cu cineva, uite ia id meu intruder207@yahoo.com eu sunt ca un fel de doctor de suflete happy

| SMaricel a răspuns:

Buna,incearca sa te iei in vorba cu cineva, sa uiti de probleme

| EllaEllii a răspuns:

Buna!
Eu când am o astfel de stare ascult muzica,citesc o carte,ma uit la o comedie,îmi sun rudele (bunicii în cazul meu),fac o plimbare prin parc.
Daca vremea nu este favorabila de ieșit afara,ma întind pe pat (fără nici un zgomot (închid tv-ul,pun telefonul pe silențios)și stau cât mai comod) ma uit la tavan și încep sa ma gândesc, probabil te întrebi la ce, eu pot spune la aproape tot(la ce pot face mâine, la ce pot face acum). Când nu mai am chef voi face ceva ce îmi place.
Sper sa te fi ajutat!
Daca ai încercat sa îmi spui cum a fost!

| JustABelieber a răspuns:

Du-te pe afara cu prietenele,mananca o inghetata,asculta muzica,danseaza,fa parada modei,fa-ti unghiile aranjeazati parul,citeste,du-te cu rolele,cu bicicleta,deseneaza, picteaza, joacate pe calcu
funda?

| AzZy a răspuns:

Eu am o stare de spirit foarte foarte prosta. mi-a murit pisica si nu mai pot de durere in suflet. AM incercat sa dorm, dar nu am pututsi acum umblu pe net ca sa uit...

| 5catei a răspuns:

Te ei cu mainile de cur si sari in sus:d

| cabac a răspuns:

Iesi cu prietenii.

| sunkid a răspuns:

Uitata la desena-animate. La mine merge.