| Binedacăvrei a întrebat:

Am pierdut un telefon cu android prin casă. Există vreo aplicaţie care să-l detecteze fără să pun Imei-ul sau altceva?
Dacă telefonul este stins îl mai pot detecta?
Dau fundă +vot +felicitare + o baterie de telefon nouă! Trimit prin poştă! Urgent!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vrei o aplicatie care sa il detecteze dupa miros?

| Mihaela1964 a răspuns:

Presupun ca nu locuiesti la Cotroceni, cauta-l in si-n locurile mai putin vizibile( dupa pat,intre saltele,in cearsaful plic,dupa noptiere,in bucatarie, in frigider, in cosul cu rufe de spalat, intre cartile/caietele de scoala, etc). Bafta!

| LoveeeAndreea a răspuns:

...Caută-l! Sau ți-e lene? Waii ce face lenea din om! E prin casă, caută-l!

| lucacicatalin1 a răspuns:

Din cate stiu eu nu se poate ca si eu am tel cu android dar decat sa te complici cu programe mai bine l-ai cauta daca l-ai pierdut in cada ca doar nu cauti acul in carul cu fan nu este imposibil de gasitwinking