| cip a întrebat:

Am postat mai demult un comment pe youtube la un filmulet despre o melodie si mi-a raspuns cineva insa numai stiu la ce videoclip era acel comment.Cum pot vedea unde am postat commentul acela?
E vreo optiune care sa iti arate commenturile puse de tine la diferite filmulete pe youtube?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| addflo a răspuns:

Buna,
Nu exista optiune pentru a vedea commenturile pe care tu le-ai dat, dar ai optiunea de a vedea clipurile favorite (in caz ca l-ai adaugat la favorites) si de a vedea reply-uri la commenturile tale, in cazul in care exista.
Astea le gasesti la account > messages > comments (pentru reply-uri la commenturile tale) si account > videos > favorites (pentru clipuri favorite).