| Lollypop a întrebat:

Am primit niste casti cadou, si nu stiu cum sa le folosesc la calculator.Trebuie sa le pun in unitate? Pentru ca am incercat, si nu imi apare nimic, nici macar sa instalez ceva, iar muzica se aude tot pe boxe.Imi puteti spune cum sa fac, va rog?

Răspuns Câştigător
| CapitanuSemafor a răspuns:

Mufa verde, mereu e mufa verde. Este una in spate, unde in mod normal bagi boxele iar daca ai un calc cat de cat mai nou (2006-2007 de ex) atunci trebuie sa ai si in fata unitatii si daca nu ai nici la boxe optiunea asta si nici o tastatura de gaming care are si ea, atunci trebuie sa scoti boxele din spate si sa pui castile in loc.
Castile nu se instaleaza oricum, presupun ca nu nici un program audio care sa se ocupe de perifericele de sunet si microfon...eu am Realtek HD Audio Manager, nu stiu daca tie iti merge sa il instalezi, incearca sa instalezi cevawinking

7 răspunsuri:
| Kanghu a răspuns:

Si daca nu are boxe? Merge si la boxe si la unitate de obicei e mufa rotunda vezi acolo la unitate.

| rainbowstrings a răspuns:

De fapt, căștile se pun la boxe. Ar trebui să aibă boxele tale o gaură unde să bagi căștile happy

| eu09eu09 a răspuns:

Pai ai mufa de la boxe si bagi acolo si o sa vezi ca o sa mearga oricum nu le legi la unitate decat la boxe succeswinking

| Ann3 a răspuns:

Pai da trebuie sa le pui in unitate!hee hee Le pui unde tiai pus boxele, acolo langa ele este un loc special pentru casti! Succes... fundita?:*:*

| Gabitzooo a răspuns:

Paii castile nu se baga in boxe si eu am si in boxe le bag daca vreau sa ascult muzica la calc dar eu am cu mufa rotunda pentru boxe nu cred ca se pun in unitate

| danielbr a răspuns:

Da fraiere trebuie sa bagi in uitate in spate

| Nastasă_Ares_1994 a răspuns:

Incearca scoti boxele si pune castile