| biBBi a întrebat:

Am primit recent un aparat foto Lumix DMC-F3 si i-am cam spart displayul. Adica el nu are nimic la exterior, nicio zgarietura, e doar distrus in interior. Si vreau sa intreb daca poate fi reparat. Adica daca poate fi pus un display nou. funda.

Răspuns Câştigător
| leonardo a răspuns:

Daca esti din Bucuresti incearca la f64.ro (da-le un telefon, mail) - sunt foarte draguti si amabili.

1 răspuns:
| Baton a răspuns:

Acum depinde si cine incearca sa il repare.
cred ca cei cu fotografiile ar putea sa te ajute sau daca exista oameni calificati pentru asa ceva.nu il da pe mana oricui...
dar cred ca se poate repara...
daca nu cauta sa afli un site ceva de al producatorului si scrie-le.