| Scarabeul a întrebat:

Am schimbat hard disk la pc-ul meu cu unul nou de 500 GB (Aveam de 160 si se stricase)me-am schimbat si windowsu, si am constatat ca imi merge mai greu decat inainte sa-mi schimb hardu, adica mergea mai rapid netu si cand e sa ies dintr-un joc imi ia circa 10-15 min, sper ca m-ati inteles. ceva sfaturi?

1 răspuns:
| Sandru97 a răspuns:

Salut,poti verifica la ce turatii lucreaza hardul actual si faci o comparatie cu cel vechi.Lucrul asta se poate datora faptului ca viteza hardului(RPM) actula este inferioara celui vechi. Sper ca ti-am fost de ajutor, numai bine.