| Burdetiu a întrebat:

Am scos WhatsApp pentru Nokia c3 l-am bagat pe card si mi-a aratat ca merge cum sa spun mi-a aparut pictograma de la whatsapp dar cand dau pe ia nu merge De ce?

2 răspunsuri:
| Apollonir a răspuns:

Pentru ca pe card nu merge sa bagi aplicati numai in memoria telefonului merge sa bagi, pe card ti se baga doar pictorama

| Ancuta_Popa_1984 a răspuns:

Raspuns Orange
Aplicatia WhatsApp nu functioneaza pe telefonul tau prin intermediul pachetelor de date deoarece dispozitivul Nokia C3 nu se poate conecta pe o retea 3G.