| albinutza_3537 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Care antivirus ese mai bun avast sau avira(cel cu umbreluta). Ca sa stiu sa il downloadez si eu.

9 răspunsuri:
| kleorys a răspuns:

Eu avira folosesc de 4 ani, sunt foarte multumit de program!

Răspuns utilizator avertizat
| uncontdestuldenasol a răspuns:

Avira, zic eu:]

| nonytzu a răspuns:

Avira (il am si eu)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recomand Avast.

| downdl a răspuns:

Ati recomand avira si am gasit aici o promotie - AVIRA Premium Security Suite 10 - 6 luni gratis: http://downext.com/......e-license/

| gegeoani1 a răspuns:

Avast este un antivirus mult mai bun decat avira si pentru un antivirus de calitate iti poti lua nod32

| albinutza_3537 explică:

Si este bun? adica este pe o perioada de timp?

| albinutza_3537 explică:

Daravira este pe timp?