| Mihai_Alex_1996 a întrebat:

Am si eu o problema cu internetul,am un router tp-link,sunt facute setarile. wirless.ul imi merge pe toate telefoanele, dar...pe laptop mi se conecteaza,imi arata ca am net, dar cand accesez o pagina nu.mi merge...astept raspunsuri, multumesc

1 răspuns:
| CozmiNU a răspuns:

Apesi pe butonul de start scrii acolo system restore intri si faci restore la pc pana intr-un punct ales de tine, altfel problema asta nu cred ca se rezolva, am avut-o de 2 ori odata chiar mi-am formatat laptopul