| BoGdAnRaX a întrebat:

Am si eu o problema cu PC`ul. De vreo 2 zile porneste super greu, adica dupa mai multe incercari... Il aprind, sta 2-3 secunde si se stinge, opresc sursa de la buton, iar il aprind si se stinge, dupa mai multe incercari porneste.
Care ar putea fi problema?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Helăăău a răspuns:

Reinstaleaza windowsul happy

| xPlode a răspuns:

E din cauza windowsului am patit si eu si vreo prieteni dar cand instalezi windowsul trebuie sa formatezi partitiile

| BoGdAnRaX explică:

Eu credeam ca de vina este sursa... Deci il aprind, nici nu apuca sa`mi apara ceva pe monitor ca se stinge, ma gandeam ca poate de vina este sursa sau procesorul... O sa incerc varianta ta troscbambum happy Add djeayrax@yahoo.com, putem vorbi mai multe acolo. Thank you!

| Corleone_7730 a răspuns:

Formateaza-l... iar dupa sa nu mai tii decat programele de care ai stricta nevoie si cel mult 2 jocuri mari