| Esperança a întrebat:

Am si eu o problema cu YahooMessenger. Practic la mine apare poza mea la avatar, dar pozele celorlalti nu.La toti se vede negru si la ei se vede la mine negru.Am dezinstalat reactivat Yahoo si windowsul dar degeaba. Stie cineva care poate fi problema?

Răspuns Câştigător
| xD a răspuns:

Instaleaza Y! Messenger 11 Beta. :) http://messenger.yahoo.com/beta/win

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

E o problema de la messenger, mai exact de la serverele companiei Yahoo. Tot ce trebuie sa faci este sa astepti in speranta ca vor rezolva problema cat mai curand posibil. Cu totii avem problemele pe care le ai tu...
O zi buna! happy

| Ilinca a răspuns:

Este intr-adevar o problema de la Yahoo. Instaleaza-ti Yahoo Messneger 11 Beta si problema se va rezolvawinking

| gratii a răspuns:

Sincer nu stiu. si mie mi se intampla la fel.
dar cred ca merge daca schimbi avataru cu altu cel putin doar acea poza nu merge la mine. big grin