| A12NDRA a întrebat:

Am si eu o problemuta la TPU, am pus o intrebare, adica ma rog nu e chiar o intrebare, aceea cu ziua de nastere cine stie cunoaste.Si nu stiu de ce dar nu imi mai apare, stiti voi de ce?

Răspuns Câştigător
| Kisses a răspuns:

Da, ai introdus si scrieri (nu stiu, tz, sh, mersi, npc, etc)prescurtari de acest de fel sau de exemplu(cuvinte scrise incorect, virgula ne pusa unde trebuie sau chiar si altele!,?, etc...) plz fundita

3 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Probabil ca intrebarea a fost raportata.

| pwp a răspuns:

Ti-a raportato cineva sad
scrie-o iar!big grin

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pe TPU trebuie sa respecti urmatoarele reguli ca sa-ti fie o intrebare acceptata:
- fiecare propozitie incepe cu litera mare
- nu sunt permise prescurtari de tipul "ca", "dk", "nu stiu", etc...
- evita emoticoanele si semnele de punctuatie excesive: "happy", "big grin", etc...
Se pare ca mai mult de doua persoane ti-au raportat intrebarea. Ai mai multa grija data viitoare! Numai bine happy!