| d3ea_1766 a întrebat:

Am si eu un abonament la vodafone si as vrea sa-l inchid, doar ca abonamentul este pana in 2012... pot sa-l inchid?

Răspuns Câştigător
| gabriella_6352 a răspuns:

Pai stai sa iti explic. da tu poti sa inchizi abonamentul ( adica nu mai folosesti acel numar, sa nu mai suni, sa nu mai fi sunata ) dar abonamentul il platesti pana la sfarsit chiar daca tu nu mai consumi nimic. funda?:*

1 răspuns:
| BoOoMbOnik a răspuns:

Da poti sa il inchizi trebuie sa vorbesti cu cei de la Vodafone sigur poti si eu am inchis abonamentul funda? te rog