| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu un LG GT400 si pana acum catva timp cand primeam mesaj imi aparea cand era blocat ca am un mesaj si cand nu era blocat imi arata ca am mesaj si si destinatarul si pute-am sa il citesc direct fara sa mai intru la mesajele anterioare. Acum nu imi mai arata doar cand e blocat ca am un mesaj. Daca il deblochez imi arata doar sus langa baterie si profil un plic fara sa imi arete pe ecran destinatarul. Cine imi spune cum pot sa il readuc la normal are FUNDA

1 răspuns:
| SiLvIuLeTz2011 a răspuns:

Am dat si "reset settings" de la phone setting si degeaba straight face