| NhlC a întrebat:

Am umblat in c la windows si am sters fara sa vreau niste fisiere si acum pc-ul nu imi mai citeste cd-urile si dvd-urile... ce trebuie sa fac? neaparat sa reistalez windowsu-l?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vezi ca poate mai sunt in Recycle Bin, daca nu le-ai sters si de acolo. Si nu mai spune ca le-ai sters fara sa vrei, cand vrei sa stergi asemenea programe te intreaba daca vrei neaparat sa le stergi si tu ai confirmat stergerea. Daca nu le gasesti in R. B. atunci va trebui sa-ti reinstalezi un player ori mai multe, Windows Media Player, BSPlayer, Winamp ori altceva. Succes si numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Ei, ei, trebuie sa reinstalezi programul de citire, dar ştii ce program ai avut?
După ce rezolvi, te aştept pe lecturirecenzate.ro. O să-ţi placă! Pa, pa!