| anonim_4396 a întrebat:

Am un laptop acer aspire 5920, care se deschide da nu se vede nimic pe ecran, am incercat sa-l bag pe monitor si nu merge nici asa. ceva variante?

2 răspunsuri:
| TheFreak9 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi la un magazin de calculatoare, acolo iti repara tot ce vrei...

| chery1995 a răspuns:

Si eu am patit asa, singura solutie e sa iti instalezi din nou sistemul.cel putin la mine asa a fost...o sa pierzi fisierele nesalvate dar o sa mearga.ar mai putea fi o varianta.sa se strice display-ul.eu zic sa incerci un nou sistem si daca nu va merge atunci poti sa incerci sa il duci la reparat.winking