| Alexandru0096 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S5 cu o problema, cand se stinge ecranu, si apas sa-l aprind, se aprinde ori greu, ori deloc, si cand scad luminozitatea la telefon imi apar liniute pe tot ecranu, i-am dat si reset dar tot asa face, care este problema, cine imi spune ii dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| lilith16 a răspuns:

Am păţit si eu asa cu un Samsung galaxy j5 daca da dădeam luminozitatea la mic mi se făcea tot ecranul portocaliu si am încercat sa il resetez dar la fel făcea, îţi recomand sa il duci la un service eu nu am mai avut probleme cu el dupa ce l-am dus. Daca mai ai garanţia nu ezita sa il duci. Sper ca te-am ajutat.

| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Eu nu inteleg prostia cu resetare. Daca nu s-ar incarca bateria tot resetare ai da?! In fine, e clar sa s-a dus displayul.Te ai asezat pe el sau l ai scapat si aia e. Daca mei merge cateva saptamani e bine, dar cat de curand o sa i dai next