| Dorin97 a întrebat:

Am un videoclip pe youtube filmat cu telefonul si se vede cu patratele.Cum as putea sa il corectez sa se vada clar?

Răspuns Câştigător
| alecx4music a răspuns:

Pai nu prea ai ce sa-i faci. Este din cauza rezolutiei, care este foarte mica.
Daca pe calculator se vede bine, dar pe youtube face niste patrate cand se misca imaginea, este din cauza decodorului, incearca sa il convertesti in. avi, apoi sa il urci pe youtube...

1 răspuns:
| nutepriveste21 a răspuns:

Reconstitui scena, adica il mai filmezi odata, dar de data asta folosesti o camera video adevarata, daca se poate, sa fie full hd! Nu se poate sa faci din trabant, lamborghini ultimul tip decat daca chiar ti-l cumperi pe cel din urma.