| cristi_1959 a întrebat:

Am un windows sp3 iar dupa ce instalezi windows-ul se instaleaza drivere si acum am niste probleme cu windows-ul si caut altul asemanator dar nu gasesc, stie cineva unde pot gasi un astfel de windows?

1 răspuns:
| robertpaul a răspuns:

Trebuie sa stii ce versiune de sp3 ai.Ar fii fost bine sa fii facut o copie dupa cd de siguranta, pentru ca se mai distrug din cauza zgarieturilor cd-urilor, tot formatand etc.))1.Click Start, and then click Run.
2.In the Open box, type winver.exe, and then click OK. The version number is displayed in the About Windows box.