| publicname a întrebat:

Am vazut azi noapte o bufnita zburand? Ce inseamna?(s-a oprit la geamul meu dupa ce am plecat)

8 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu inseamna nimic rau. Inseamna ca ai avut norocul sa vezi o asa creatura misterioasa.Eu nu am vazut niciodata una in mediul ei natural! Inseamna ca este un cuib pe langa tine. Sunt pasari nocturne si este normal sa zboare sa-si caute hrana!

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu înseamnă nimic, înseamnă că ai văzut o bufniţă, atât.

| ΔH a răspuns:

Inseamna ca o bufnita a fost la geamul tau si a plecat!
Ce dracu` poate sa insemne?

| Petronela a răspuns:

Nu inseamna nimic

| CăpsuniCa_7476 a răspuns:

Eu sh Prietenii mei am vaZut una Moarta sad

| AidaAmaranta a răspuns:

Ce fain de tinewinking

| Alexstrasza a răspuns:

Probabil ai crezut ca inseamna ceva rau, dar din cate stiu nu. Cucuveaua sa nu se opreasca la geamul tau (din superstitii inseamna boala) si daca mai si canta... In orice caz, nu te speria happy

| ♥G'eorgik a răspuns:

Oo e de rau:-ss mie mi-a zis cineva ca daca vine o bufnita la geam sau in calea ta sau cine de genu'... o sa-ti moara cineva sau chiar tu.

laughinglaughing scuze am glumit nu stiu nimichappy... o fi avand si ea chef de plimbarelaughing

oh go on.incearca sa nu mai crezi in toate tampeniilelaughing