| Bianca26bb a întrebat:

Am văzut un film sâmbătă seară(adică pe 12.03) pe TVR1, genul mi se pare că era dramă, şi era vorba despre un bărbat căruia i-a murit soţia şi, după moartea sa (ea făcea pantofi) s-a uitat pe laptop-ul ei şi a aflat că avea un amant etc etc... Ştiţi cum se numeşte filmul? Vă rog să răspundeţi numai dacă ştiţi, nu doar la mişto pentru fundiţă. Mersi anticipat :*

Răspuns Câştigător
| oz a răspuns:

Filmul se numeste The Other Man(Celalalt Barbat), cu Liam Neeson si Antonio banderas.
link imdb:
http://www.imdb.com/title/tt0974613/