| florinsami a întrebat:

Apare aceasta eroare cand vreau sa deschid mailul de la messengerFirefox nu găsește serverul \\login.yahoo.com\config\reset_cookies_token.ce pot saa fac?

1 răspuns:
| Skumpik2013 a răspuns:

Ai incercat o resetare, se poate sa fie de la ei sau poate nu merge bine netu daca vrei sa verifici cu cat iti merge netu incearca pe net speedtest si vezi mai multe iti zice acolo.
Si mie mi s-a intamplat si am resetat netu si a inceput sa mearga incearca.