| Miranda29 a întrebat:

Are ceva daca reinstalez windowsul, am cumparat pe 11 februarie o unitate noua si am pus win 7 x64 dar am luat multi virusi si as vrea sa-l reinstalez are ceva?

6 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Nu are nici o problema, chiar e indicat sa mai reinstalez windowsul din cand in cand, eu bag windowsu 1 data la 7-8 luni,

| Broadband a răspuns:

Ce 2 ore jumate "d3angel"
la mine in 40 de minute sa formatat complet.

| Simpatic a răspuns:

Reinstaleaza ori de cate pri ai nevoie,reinstalrea win-ului depinde de cele mai multe ori cat de bine stii sa folosesti pc-ul, ce programe ai, ce setari folosesti si pe ce site-uri intri

| WhiteProud95 a răspuns:

Nu are nimic. cu o obiectie, daca ai mai multe partiti vezi sa nu fie virusii in ele, daca sunt formateaza-le si pe alea, daca nu, poti sa instalezi windows-ul in c:/

| VirusS97 a răspuns:

Nu are nimic dar depinde ce widows vr sa pui si sa fie original, dar sa salvezi tot ce ai in D daca la tine e asa. Desi uneori se poate intampla sa nu-ti meraga ce ai salvat, mi s-a intamplat.

| kiss99 a răspuns:

Nu are nimic' dar salveaza in d ca de acolo nu se sterg dar trebuie sa stai pe el doua'ore'jumate eu l-am reinstalat chiar acum 3 zile si am uitat sa imi salvez programele in d' si mi's'au sters deck nu facke si uh' greseala 'mea {scuze pentru gramatica} bafta!