| Gmcc a întrebat:

Are cineva idee cat costa sa schimbi un nr de tel la Cosmote? Am abonamentbig grin!

1 răspuns:
| tomaup a răspuns:

Taxa de schimbare a numarului de telefon este de 17.60 euro + TVA, taxa care va fi inclusa pe factura emisa dupa efectuarea schimbarii.

Pentru a solicita modificarea numarului de telefon Cosmote va invitam sa apelati Serviciul de Relatii cu Clientii COSMOTE si sa transmiteti solicitarea dumneavoastra unui consultant. Vi se va prelua o solicitare de schimbare a numarului de telefon, fiind informat ca vor fi necesare verificari suplimentare, urmand sa fiti contactat in maximum 5 zile lucratoare pentru a vi se comunica rezolutia solicitarii.