| bubu10 a întrebat:

As dori sa stiu daca cei din comisia de cenzori la o asociatie de proprietari au dreptul la salariu.

4 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Numai daca se voteaza in cadrul adunarii generale a asociatiei de proprietari.Tot in cadrul ei se stabileste suma si se incheie un contract de conventie civila intre acea persoana si asociatie.

| fabiola a răspuns:

Numai daca se voteaza in cadrul adunarii generale a asociatiei de proprietari.Tot in cadrul ei se stabileste suma si se incheie un contract de conventie civila intre acea persoana si asociatie

| Instinkt a răspuns:

Da au

| gretadmimobil a răspuns:

Da are dreptul numai daca este prevazut in bugetul de salarii.